Jsme autorizovaným prodejcem koncernu ELECTROLUX a THERMALINE.

Varná zařízení jsou nedílnou součástí každé profesionální kuchyně. S Electrolux varnými zařízeními získáte vynikající výsledky v kombinaci s vytříbeným designem, vysokou flexibilitou uspořádání a mimořádnou výkonností při současném respektování životního prostředí. Electrolux varná zařízení – to jsou různé produktové řady, které vždy splní Vaše konkrétní potřeby a představy.

Každý z nabízených modelů vám poskytne tu správnou funkci pro kvalitní výsledky vaší práce. Řady XP900 a XP700 jsou nepostradatelnou součástí naší nabídky modulárních varných zařízení. Jejich uplatnění je takřka nekonečné. Naše výrobky z těchto řad naleznete jak v malých vesnických hospůdkách tak i v prestižních restauracích světových metropolí, či v závodních a školních jídelnách.

Thermaline, to je synonymum pro švýcarskou solidnost a výrobky, které přetrvají dlouhé roky v naprosté kondici. Samozřejmostí pro modulární prvky Thermaline je také vysoký stupeň inovací a pokročilá konstrukce s ohledem na maximální a dlouhodobý výkon jdoucí ruku v ruce s bezprecedentní efektivností provozu. Příkladem může být tálový sporák Thermaline Monosupertherm EcoTop, který díky své vyspělé elektronice a speciálnímu povrchu vykazuje až 35% úspory energie ve srovnání se standardními tálovými sporáky.

Více informací najdete na stránkách Electrolux.

electrolux_logo